[cjfm_form_register form_id="1" redirect_url="" required_text="*" button_text="Create new account" button_class="" class="" ]
خانه / مقالات / بازاریابی / روشهای واقعی افزایش فروش عمده فروش شکلات

روشهای واقعی افزایش فروش عمده فروش شکلات

روشهای واقعی افزایش فروش عمده فروشی شکلات

روشهای واقعی افزایش فروش عمده فروش شکلات – دیگر زمانه آن گذشته است که در کسب و کار و یا فروشگاه خود بنشینید و مشتریان به سراغ شما بیاییند و خرید را انجام دهند. باید از وقتها و انرژی اضافه خود استفاده کنید، سراغ مشتریان خود بروید و با آنها چهره به چهره به گفتگو بپردازید و برای جلب نظر و رضایت آنها تلاش کنید. شرایط مشتری را در نظر بگیرید و برای افزایش فروش خودتان هم که شده، از حاشیه سود خود بکاهید و با فروش اقساطی هم که شده سعی کنید مشتریان قبلی خود را حفظ کرده و با این راهبرد، در کنار جذب مشتریان جدید، سهم تان از بازار را افزایش دهید. اما سوال اینجاست که برای افزایش فروش عمده فروش شکلات چه اقدامات واقعی باید انجام داد. در ادامه تمام روشهای آفلاین و آنلاین که حاصل همفکری و تجربیات با دوستان کاربلد بوده است را آورده‌ام.

سازمان‌ها و ادارات دولتی

افزایش فروش عمده فروش شکلات با مراجعه به سازمانها و ادارات دولتی – فروش به سازمانها یکی از اصلی‌ترین روشهای افزایش فروش در هر کسب و کاری است. سازمانهای مختلف مثل آموزش و پرورش، برای هدیه دادن به کارمندان خود و خانواده‌های آنها در جشن‌های مختلف به شکلاتهای با بسته‌بندی شیک و مقرون به صرفه نیازمند هستند. ویژگی اصلی سازمان‌ها این است که خرید عمده انجام می‌دهند. به این ترتیب در زمانی کوتاه، نقدینگی زیادی به کسب و کار شما تزریق خواهد شد. تفاوت اصلی فروش به سازمانهای دولتی با فروش به مشتری جزء این است ارتباطات در آن حرف اول را می‌زند. بنابراین برای شروع از سازمان‌هایی شروع کنید که افرادی را در آنها می‌شناسید. در مذاکرات فروش، باید نهایت رسمیت را به خرج دهید و بتوانید اعتماد کارشناس خرید آن سازمان را جذب کنید. سازمانهای برای خرید در بلندمدت برنامه‌ریزی می‌کنند، بنابراین سعی کنید به هرشکلی اعتماد کارشناسان خرید را جلب کنید تا بتوانید برای طولانی مدت در آنجا ساکن شوید و فروش داشته باشید. شهرداری‌ها، فرمانداری‌ها، آموزش و پرورش و … مراکزی هستند که می‌توانید از آنها شروع کنید.

شرکتهای پخش مواد غذایی

افزایش فروش عمده فروش شکلات با فروش به شرکتهای پخش در سراسر استانهای کشور – اگر شما واردکننده شکلات خارجی هستید، حتما شرکتهای پخش مختلفی در سراسر کشور هستند که می‌توانید با آنها وارد مذاکره شوید. کافی است در اینترنت و اینستاگرام یک سرچ ساده انجام دهید و کلیدواژه عمده فروش شکلات را تایپ کرده، اینتر را بزنید. شماره تماس انواع و اقسام شرکتهای پخش در دسترس شما خواهد بود. در زمانهای بیکاری به تک تک آنها زنگ بزنید و پیشنهادات خود را مطرح کنید. اگر بتوانید قرار ملاقات حضوری تنظیم کنید بسیار عالی است. در شرایط رکود، هیچ چیز، مثل ملاقات حضوری، روی مشتریان شما اثر نخواهد گذاشت. پس همین الان سرچ را شروع کنید.

هایپرها و فروشگاه‌های محلی

افزایش فروش عمده فروش شکلات با فروش به هایپرها و فروشگاه‌ی کوچک و متوسط – هایپرها و به ویژه فروشگاه‌های محلی گزینه دیگر شما هستند. شرکتهای تولیدی شکلات و انواع شیرینی خودشان سراغ فروشگاه‌های محلی خواهند رفت. شرکتهای پخش هم همینطور. شما هم بروید. وجه تمایز شما با رقبا می‌تواند حاشیه سود بیشتر برای فروشنده و شرایط بهتر خرید مثل فروش اقساطی باشد. یادتان باشد حضور شما در محل فروشگاه‌ها و هاپیرها تعیین کننده است. دست از اعتراض برداشته و همین امروز، سراغ هایپرها و فروشگاه‌های محله، شهر و استان خود بروید و با آنها مذاکره مستقیم انجام دهید.

کارگاه‌های تولید شیرینی و کیک – شیرینی فروشی‌ها

افزایش فروش عمده فروش شکلات با فروش به کارگاه‌های تولید کیک و شیرنی و شیرینی‌فروشیها – کارگاه‌های تولیدکننده شیرینی و کیک، از دیگر مشتریان شما هستند که نیاز مبرم به شکلات با کیفیت و مقرون به صرفه دارند. بسیاری از شیرینی فروشی‌ها نیازمند شکلات درجه، با حاشیه سود بالا و شرایط مناسب هستند. به این دو صنف سربزنید و سعی کنید فروشتان را گسترده تر کنید.

کافی شاپها

افزایش فروش عمده فروش شکلات با فروش به کافی‌شاپ‌ها – کافی شاپ معمولا کیک و قهوه سرو می‌کنند. خوردن انواع شکلات، در آنها رایج است. حتما به این صنف سربزنید. اگر شکلات درجه یک داشته باشید، اینها مشتریان پروپاقرصی برای خریدن محصولات شما خواهند بود.

بهار و تاستان فصل افزایش سهم بازار

دقت کنید که به تجربه، ثابت شده است که فصل گرما، فصل کمتر شدن فروش محصولات شیرین است، مثل کیک، شکلات و شیرینی. در چنین شرایطی بهترین فرصت است که سراغ مشتریان خود بروید و با آنها چهره به چهره گفت و گو کنید و درانتها با فروش محصولات خود، آنگونه که مشتری میپسندد، سهمتان را از بازار افزایش دهید.

توجه کنید، فروشگاه‌ها ترجیح می‌دهند از کسی خرید کنند که در دوره رکود در کنارشان بوده و شرایطشان را درک کرده است. تلاشهایتان در فصل رکود، حتما در همین شرایط و به ویژه در فصول رونق بازار به بار خواهد نشست. پس همین امروز شروع کنید!

علیرضا شهرانی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

  • عضویت در صفحه اینستاگرام شخصی علیرضا شهرانی

اینستاگرام علیرضا شهرانی

  • عضویت در کانال تلگرام شخصی علیرضا شهرانی

علیرضا شهرانی در تلگرام

ویرایش

 

درباره ی علیرضا شهرانی

من عاشق راه اندازی کسب و کار و عاشق یادگیری و آموزش هستم و فکر میکنم هر اقدامی در راه کمک به خلق یا رشد یک کسب و کار، بهترین، مفیدترین و جذابترین کار دنیاست. در عین حال مهارتهایی که برای رشد هوشمندانه یک کسب و کار لازم هست رو آموزش میبینم و حاصل یادگیری و تجاربم رو در این وبسایت به اشتراک میگذارم، تا بدست همه علاقه مندان و نیازمندان این حوزه برسه. امیدوارم که با آموزشهای من بتونید اولا آدم رشد یافته تری بشوید و در گام بعد کسب و کار و زندگی تون رو رشد بدهید.

مطلب پیشنهادی

راهکارهای عملی افزایش فروش در دوران رکود اقتصادی

راهکارهای عملی افزایش فروش در دوران رکود اقتصادی

راهکارهای عملی افزایش فروش در دوران رکود اقتصادی – به این نکته عمیقا توجه کنید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *