[cjfm_form_register form_id="1" redirect_url="" required_text="*" button_text="Create new account" button_class="" class="" ]
خانه / درباره علیرضا شهرانی

درباره علیرضا شهرانی

سلام به همه شمایی که تصمیم گرفتید با یادگیری و ارتقای مهارتهاتون موفق‌تر و موثرتر باشید و هر روز یک قدم به جلو حرکت کنید؛ من علیرضا شهرانی هستم.

در هر دو مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، در رشته مهندسی هوافضا و در دانشگاه صنعتی شریف تحصیل کرده و در زمان دانشجویی روی زمینه های مختلفی پژوهش انجام دادم و در حال حاضر مدیر اجرایی شرکت دانش بنیان میهن صنعت دانشور هستم.

علیرضا شهرانی

به خودم قول دادم…

به خودم قول دادم که همه آنچه رو که در طول سالهای دانشگاه و فعالیت علمی و عملی در دانشگاه و کار، آموختم رو، در اختیار شمایی که به این آموزشها دسترسی ندارید قرار بدهم، تا با یادگیری مهارتهای رشد آور، قوی تر از قبل بشید و از شما کارهایی بر بیاد که از افراد دیگه بر نمیاد. اینجوری شما توانمندتر از قبل میشید و دنیا جای قشنگتری هم برای زندگی میشه.

علیرضا شهرانی الان چه میکنه؟

همانطور که گفتم در حال حاضر مدیر اجرایی شرکت دانش بنیان «میهن صنعت دانشور» و در حال تجاری سازی این شرکت هستم. چشم اندازم این هست که در آینده نزدیک، با تولید ثروت و کارآفرینی به تعداد هزار کارمند در این شرکت برسم. برای رسیدن به این مهم بخشی از وقتم رو صرف یادگیری مهارتهای لازم برای موفقیت در امر مدیریت می‌کنم. مهارتهایی مثل: فن بیان و سخنرانی، ارائه موثر، بازاریابی و فروش، امور مالی و حقوقی مرتبط با شرکتها و …

در کنار درس و مشق از بچگی پیش پدرم آواز کار میکردم و بطور آکادمیک از سال ۹۵ تا به امروز پیش اساتید مختلفی دوره هایی رو گذروندم و تقریبا یکسالی هست که آموخته هام رو از طریق کانال تلگرامم یعنی «آوازیار» منتشر میکنم.

از اونجایی که استقبال از این کانال بسیار فراتر از تصور من بود، تصمیم گرفتم تا وبسایتی تاسیس کنم، تا این دانش‌ها در اختیار افراد بیشتری قرار بگیره و بتونم به افراد بیشتری برسونم آموزشهام رو.

در کنار کسب و کار، به یادگیری و البته آموزش مهارتهایی که مورد نیاز خیلی هاست،

از جمله مدیران، مدرسان، اساتید دانشگاه، وکلا، مشاورها و … اشتغال دارم.

در بین همه مهارتها فعلا تمرکز اصلی من روی

  • صداسازی تخصصی(پرورش صدا)،
  • هوش کلامی،
  • فن بیان، سخنرانی و ارائه موثر،
  • بازاریابی و فروش هست

و در این وبسایت تمامی آموخته هام رو در قالب مقالات، محصولات و دوره‌های آموزشی با شما به اشتراک خواهم گذاشت.

امیدارو هستم که …

✅ امیدوار هستم که با آموزشهای من، بتونید با قدرت، زیبایی و بدون هرگونه فشار و خستگی، به طور موثر سخنرانی کرده و آواز بخوانید، در گام بعدی با یادگیری مهارتهای ارائه موثر، بازاریابی و فروش بتونید کسب و کار خودتون رو رونق بدید و درگام اول به پیشرفت خودتون و در گام بعد به پیشرفت کشور عزیزمون ایران، ولو به اندازه یک گام، کمک کرده باشیم.