[cjfm_form_register form_id="1" redirect_url="" required_text="*" button_text="Create new account" button_class="" class="" ]
خانه / مقالات / صداسازی تخصصی / مراقبت از صدا – آموزش ویدیویی

مراقبت از صدا – آموزش ویدیویی

مبحث مراقبت از صدا بطور ویژه برای دوستانی تهیه شده که به هر دلیلی نتوانستند در دوره های آنلاین آموزش جامع و تخصصی صداسازی و فن بیان شرکت کنند. واقعیت اینه که صدای شما جزو ابزاری هست که در صورت آسیب دیدگی، امکان تعویض قطعات آسیب دیده وجود نداره و همین کار شما رو خیلی سخت خواهد کرد. در این هفت دوره برگزار شده و البته در سایر جلسات مشاوره ای که داشتم، افراد مختلفی رو دیدم که بخاطر رعایت نکردن یکی از مواردی که در این مبحث آوردم دچار آسیبهای جبران ناپذیر شدند. توصیه میکنم حتما این مبحث رو کامل ببینید، حتی اگر وقت ندارید که روی هیچ مبحث دیگه ای راجع به صدا بگذارید. مواردی که مطرح شده گرچه ساده و بدیهی هست، اما میتونه اثرات خیلی بزرگ و مخرب و از اونطرف اثرات بزرگ و سازنده روی صدا و حنجره شما بگذاره.

معرفی بخشهای سه گانه ویدیوی آموزشی مراقبت از صدا

مراقبت از صدا بخش اول – در بخش اول این مبحث مهم سعی کردم تمام مواردی رو که برای صدا و حنجره شما ضرر داره رو مطرح کنم و برای هر کدوم مثالی عملی ارائه کنم. بنظر من شما در هر زمینه ای که فعالیت میکنید اول باید مراقب باشید که گل به خودی نزنید، یعنی جلوی ضررها رو بگیرید و در گام بعد سعی کنید در عین حفظ و نگهداری سرمایه اتون، با انجام کارهایی بر سرمایه اصلی تون که از آسیب و خطر حفظ شده، اضافه کنید.

مراقبت از صدا بخش دوم – در گام دوم ارائه سعی کردم مواردی که برای صدا و حنجره شما مفید هست رو مطرح کنم و البته از توصیه های اساتید مطرح هم استفاده کردم تا مستند هم بشود.

مراقبت از صدا بخش سوم و پایانی – در گام آخر ارائه به مبحث نگرش و ذهنیت درست راجع به مهارت پرورش صدا و فن بیان پرداختم.

خیلی ساده است، همین الان، با وارد کردن ایمیل تون میتونید به محتوای تخصصی، و در عین حال ساده و کاربردی که در دو بخش ۳۰ دقیقه ای آماده شده است، دسترسی پیدا کنید.

 

 

درباره ی علیرضا شهرانی

من عاشق راه اندازی کسب و کار و عاشق یادگیری و آموزش هستم و فکر میکنم هر اقدامی در راه کمک به خلق یا رشد یک کسب و کار، بهترین، مفیدترین و جذابترین کار دنیاست. در عین حال مهارتهایی که برای رشد هوشمندانه یک کسب و کار لازم هست رو آموزش میبینم و حاصل یادگیری و تجاربم رو در این وبسایت به اشتراک میگذارم، تا بدست همه علاقه مندان و نیازمندان این حوزه برسه. امیدوارم که با آموزشهای من بتونید اولا آدم رشد یافته تری بشوید و در گام بعد کسب و کار و زندگی تون رو رشد بدهید.

مطلب پیشنهادی

خلط گلو علل و راه درمان

خلط گلو | علل و راه درمان

⛔️ اگر دائم گلو صاف میکنید و خلط گلو دارید، باید این مقاله را بخوانید! خلط …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *